Rodzicu,

  • Aby zapewnić dziecku bezpieczny i rzetelny proces diagnostyczny oraz nie narażać na zagrożenie pracowników placówki przyprowadź do Poradni dziecko zdrowe – bez objawów chorobowych.
  • Zaopatrz swoje dziecko, jeśli ukończyło 4 rok życia, w indywidualną osłonę nosa i ust podczas drogi do i z Poradni.
  • Nie przychodź do Poradni z dzieckiem, jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.
  • Jeżeli chcesz umówić lub odwołać wizytę zrób to telefonicznie.
  • Porozmawiaj z dzieckiem o tym, że podczas wizyty w Poradni będą zachowane zasady bezpieczeństwa.
  • Przypominaj dziecku o podstawowych zasadach higieny. Podkreśl, że powinno unikać dotykania oczu, nosa i ust i nie podawać ręki na powitanie. Zwróć uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania.
  • Pamiętaj, że Ty także powinieneś stosować zasady bezpieczeństwa, bo dziecko uczy się przez obserwację dobrego przykładu. Na terenie Poradni rodzice/opiekunowie przebywają w maseczkach ochronnych i rękawiczkach.
  • Dziecko powinno posiadać własne artykuły do pisania.

Ważna informacja dotycząca zawieszenia wizyt w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Bełżycach

W związku z dużym zagrożeniem epidemiologicznym w Bełżycach i okolicach stosując się ogólnych wytycznych oraz decyzji Starostwa Powiatowego w Lublinie w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa dzieci oraz całych rodzin, zawiesza się osobiste wizyty w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bełżycach.

Do dnia 10.04.2020 r. zostają odwołane wszystkie wizyty
diagnostyczne i terapeutyczne w Poradni.

Jednocześnie informujemy, iż istnieje możliwość konsultacji ze specjalistami (psycholog, pedagog, logopeda) za pomocą środków porozumiewania się na odległość (porady telefoniczne).

Potrzebę takich porad prosimy zgłaszać pod numerem telefonu 815172778 w godzinach pracy Poradni (8.00. -16.00.).

Istnieje również możliwość kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub komunikatorów społecznościowych.