Rodzicu,

  • Aby zapewnić dziecku bezpieczny i rzetelny proces diagnostyczny oraz nie narażać na zagrożenie pracowników placówki przyprowadź do Poradni dziecko zdrowe – bez objawów chorobowych.
  • Zaopatrz swoje dziecko, jeśli ukończyło 4 rok życia, w indywidualną osłonę nosa i ust podczas drogi do i z Poradni.
  • Nie przychodź do Poradni z dzieckiem, jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.
  • Jeżeli chcesz umówić lub odwołać wizytę zrób to telefonicznie.
  • Porozmawiaj z dzieckiem o tym, że podczas wizyty w Poradni będą zachowane zasady bezpieczeństwa.
  • Przypominaj dziecku o podstawowych zasadach higieny. Podkreśl, że powinno unikać dotykania oczu, nosa i ust i nie podawać ręki na powitanie. Zwróć uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania.
  • Pamiętaj, że Ty także powinieneś stosować zasady bezpieczeństwa, bo dziecko uczy się przez obserwację dobrego przykładu. Na terenie Poradni rodzice/opiekunowie przebywają w maseczkach ochronnych i rękawiczkach.
  • Dziecko powinno posiadać własne artykuły do pisania.

Jesień w Powiecie Lubelskim

121535763 2706102469646112 3551078475350496739 nZapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. "Jesień w Powiecie Lubelskim"
📷 Zrób zdjęcie w Powiecie Lubelskim, które wiąże się z obecną porą roku... zaskocz nas swoją interpretacją i oryginalnym kadrem!
📷 Zaproś do polubienia strony Powiat Lubelski - Starostwo Powiatowe w Lublinie oraz do grupy Powiat Lubelski w Obiektywie co najmniej 3 osoby
📷 Udostępnij post konkursowy na swojej tablicy
📷 Opatrz swoje zdjęcie specjalnym konkursowym hasztagiem https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/1f4f7.png Zamieść zdjęcie na grupie "Powiat Lubelski w obiektywie" i napisz, gdzie zostało zrobione np. gmina...
📷 Pamiętaj, że zdjęcie ma być wykonane na terenie Powiatu Lubelskiego 📷
📷 Konkurs potrwa od 13 października do 30 br.
📷 Autorzy trzech najlepszych zdjęć otrzymają gadżety powiatowe
ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!!!
NAJPIĘKNIEJSZE ZDJĘCIA WYKORZYSTANE BĘDĄ DO POWIATOWEGO KALENDARZA NA ROK 2021